Fraud Blocker TermsOfUse
Kullanım Koşulları

Kullanım Koşulları


programlamayagiris.com (Bundan sonra ProgramlamayaGiriş olarak anılacaktır) tarafından hazırlanan programlamayagiris.com web sitesine hoş geldiniz. Bu sitede yer alan sayfalara giriş ve içerilen bilgilerin kullanımı aşağıda belirtilen kurallar ve koşullara tabidir. Bu web sitesini ve içerilen hizmetleri kullanarak bu şartlar ile mutabık olduğunuzu ve aşağıdaki şartların sizin içinde bağlayıcı olduğunu peşinen teyit etmiş oluyorsunuz. ProgramlamayaGiriş, programlamayagiris.com web sitesinde sağlanan hizmetlerde, ürünlerde, programlarda veya kullanım şartlarında, herhangi bir bildirimde bulunmaksızın, herhangi bir zamanda değişiklik yapma, güncelleştirme veya yürürlükten kaldırma haklarını saklı tutar. Bu sitenin kullanımına devam ederek bu değişiklikleri de kabul etmiş oluyorsunuz.

1) Haklar

Bu sitede yer alan her türlü içerik, program ve eğitim materyalinin hakları programlamayagiris.com ve İçerik Sağlayıcılarına aittir.

2) Web Sitesinin Kullanımı

programlamayagiris.com web sitesinde yer alan içerik, eğitim ve yazılım (materyal) kullanmanız aşağıdaki şartlara bağlıdır.
1. Bu sitede yer alan materyali sadece kendi kişisel eğitiminiz ve bilgilenmeniz amacıyla kullanabilirsiniz.
2. WEB SİTEMİZDE BULUNAN TÜM FOTOĞRAF, VİDEO VE YAZILAR ÜZERİNDEKİ HAKLAR; 5846 SAYILI FİKİR VE SANAT ESERLERİ KANUNU,554 SAYILI ENDÜSTRİYEL TASARIMLARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME,556 SAYILI MARKALARIN KORUNMASI HAKKINDA KANUN HÜKMÜNDE KARARNAME, HÜKÜMLERİ UYARINCA KORUNMAKTADIR. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanununa göre bir eserin telif hakkı eser sahibine aittir. programlamayagiris.com web sayfasında yer alan interaktif eğitim materyallerinin tamamı veya bir bölümü hak sahibinden izin alınmadan kullanılamaz, dağıtılamaz, kopyalanamaz, kaynak gösterilerek dahi yayınlanamaz. Web sayfalarımızı kullananlar telif hakkı konusunda yukarıda belirtilen tüm yükümlülükleri kabul etmiş sayılırlar.
3. Bu sitede yer alan materyalleri ve içerikleri değiştirerek veya değiştirmeden kısmen veya tamamen sahiplenemezsiniz.
4. Bu web sitesinde yer alan materyalleri ve içerikleri, daha öncesinde programlamayagiris.com'un yazılı iznini almaksızın, herhangi bir amaçla veya yayınlama amacıyla kullanamaz veya kopyalayamazsınız.
5. programlamayagiris.com'un yazılı iznini almaksızın, "mirror" veya "frame" tekniğiyle bu web sitesinin herhangi bir kısmını başka bir alanda yayınlayamazsınız.
6. Bu web sitesine bir ara sayfa ile tekrar yönlendirme yaparak, splash sayfası sokarak veya diğer bir vasıtayla link yapamazsınız.

3) Kayıt, Kullanıcı Hesapları, Şifreler ve Güvenlik

Bu web sitesinde sağlanan hizmetlerin herhangi birinin kullanımı için kayıt yaptırmanız ve bir hesap açmanız gerekiyorsa, bu kayıt sürecini kayıt formunda istenen bilgileri tam ve doğru olarak sağlamanız şarttır. Ayrıca bu bilgilerde değişiklik olduğu takdirde ilgili kayıt formuna girerek ilgili bölümlerde bilgilerinizde değişiklik yaparak bilgileri güncel tutmayı kabul etmiş oluyorsunuz. Şifreniz veya şifrelerinizi gizli tutmakla mükellefsiniz. Ayrıca, sizin hesabınız ile yapılan bütün işlemlerden tamamıyla sorumlu olduğunuzu da kabul ve teyit ediyorsunuz. Bu anlaşmayı okuyarak şifrenizin veya hesabınızın haksız kullanımı durumunda programlamayagiris.com'u bilgilendirmeyi kabul ediyorsunuz. programlamayagiris.com hesabınızın veya şifrenizin başkası tarafından kullanımı nedeniyle, bilginiz olsun veya olmasın, oluşacak zararınızla ilgili herhangi bir yükümlülük kabul etmez. Ancak, hesabınızın veya şifrenizin başka bir kişi tarafından kullanımından programlamayagiris.com veya başka bir kişi veya kuruluş zarar görürse, bu zarardan siz sorumlu tutulabilirsiniz. Hesap sahibinin izni olmaksızın başka bir hesabı kullanmanız yasaktır.

4) Ürün İadesi

Müşteri satın almış olduğu canlı ders hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Katıldığı canlı ders saati (varsa) hesaplanarak kalanı iade edilir. Müşteri satın almış olduğu asenkron ders (video,sunum,doküman) hizmetini, online olarak teslim aldığı günden itibaren 14 gün içinde aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilir. Müşteri bu 14 gün içinde hizmeti kullanmaya başlarsa cayma hakkını kullanamaz. Asenkron ders (video,sunum,doküman) içeriğinin görüntülenip görüntülenmediği programlamayagiris.com tarafından tespit edilmektedir, müşteri bu durumu peşinen kabul eder. İçeriği görüntüleyen müşteri gerekli kullanımı sağlamış olur. Müşteri satıma konu olan bilgiyi bu biçimde elde ettiğinden cayma hakkını kullanamaz.

5) Garanti ve Feragat

programlamayagiris.com ve sizin aranızda yapılan ayrı bir anlaşmada açıkça belirlenmediği sürece bu web sitesinden edinilen bütün içerik, yazılım ve hizmetler size olduğu haliyle sağlanmış olup, herhangi bir amaca uygunluk açısından veya başka bir açıdan herhangi bir garantiye tabi değildir.
programlamayagiris.com hiçbir şekilde tarafınız veya başka bir üçüncü kişi tarafından bu web sitesine erişim veya bu web sitesinin veya bu web sitesinden linkle yönlendirilmiş başka bir web sitesinin veya bu web sitesinde yer alan hizmetlerin kullanımı vasıtasıyla uğranılmış dolaysız veya dolaylı bir zarardan, gelir veya veri kaybından veya başka bir zarardan sorumlu tutulamaz.

6) Bu Web Sitesinde Sağlanan Üçüncü Kişilere Ait Materyal

Bu web sitesi üçüncü kişiler tarafından sağlanmış materyaller, kaynak kodlu veya işletim formunda yazılımlar içerebilir. Bu web sitesinde yer alan bütün üçüncü kişilere ait materyal içinde yukarıda yer alan “GARANTİ VE FERAGAT” bölümü hükümleri geçerlidir.

Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi


LÜTFEN BU SÖZLEŞMEYİ DİKKATLİCE OKUYUNUZ. BU SÖZLEŞME, programlamayagiris.com ÜYESİ OLARAK SİZ programlamayagiris.com KULLANICILARINA ÖZEL HAZIRLANAN İÇERİKTEN FAYDALANABİLMENİZ İÇİN GEREKLİ KURALLARI İÇERMEKTEDİR.

programlamayagiris.com’DAN FAYDALANMAK AMACIYLA İŞBU SON KULLANICI LİSANS SÖZLEŞMESİ’Nİ ONAYLAYARAK YA DA programlamayagiris.com’U KULLANARAK, SÖZLEŞME'Yİ OKUDUĞUNUZU, İÇERİĞİNİ ANLADIĞINIZI VE HÜKÜMLERİNİ KABUL ETTİĞİNİZİ KABUL VE BEYAN ETMİŞ OLUYORSUNUZ.

1) Taraflar ve Konu

İşbu programlamayagiris.com Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi (bundan böyle “SÖZLEŞME” olarak anılacaktır), programlamayagiris.com ile KULLANICI arasında (bu SÖZLEŞME'de KULLANICI ifadesi SİZ'i işaret etmektedir.) lisans bedeli karşılığında sunulan; KULLANICI’nın seçmiş olduğu eğitim paketinin sağladığı kullanım biçimi, kapsamı ve şartları ile sınırlı olarak KULLANICI'nın İnternet üzerinden programlamayagiris.com web sitesine erişimi ile programlamayagiris.com'a kayıt olması ve programlamayagiris.com’u kullanması konusundaki tarafların hak ve yükümlülüklerinin düzenlenmesine yöneliktir.

programlamayagiris.com'un kararıyla, zaman zaman yapılacak ve programlamayagiris.com sitesinde yayımlanabilecek tüm güncelleştirmeler bu SÖZLEŞME'ye dahildir.

SÖZLEŞME'de programlamayagiris.com ve KULLANICI hep birlikte TARAFLAR olarak adlandırılmışlardır.

KULLANICI, programlamayagiris.com web sitesinde yer alan “Eğitimi Satın Al” butonuna tıklayarak kayıt işlemlerini tamamladığında ve/veya programlamayagiris.com'u kullanmaya başladığında işbu SÖZLEŞME'yi okuyup, bilgi sahibi olduğunu ve bütün hükümleri ile birlikte kabul ettiğini elektronik ortamda beyan etmiş olur. KULLANICI, bu SÖZLEŞME'yi kabul etmiyorsa, programlamayagiris.com'a' kayıt olmamalı ve kullanmamalıdır. Bir tüzel kişinin yetkilisi adına bu sözleşmenin kabul edilmesi, bunu yapmaya yetkili olunduğunu gösterir. Yetkisiz olarak bu sözleşmenin kabul edilmesi halinde, bu SÖZLEŞME'de belirlenen yasal yaptırımların sorumluluğunu yetkisiz olarak işlem yapmış olan kişi tüzel kişi ile birlikte müteselsilen almış olur.

2) Lisans ve Fikri Mülkiyet

programlamayagiris.com aracılığıyla elde edilen içeriklerin, programların ve eserlerin üzerindeki tüm fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarının sahibi Cenk Şener'dir. KULLANICI fikri ve/veya sınai mülkiyet haklarını ihlal edecek faaliyetlerde bulunamaz.

KULLANICI, sisteme kayıtlı olan kişi olmakla sadece programlamayagiris.com’un münferit kullanım lisansına sahip olmuş olur. İşbu SÖZLEŞME ile KULLANICI’ya tanınan kullanma lisansı, programlamayagiris.com’un bu SÖZLEŞME’ de belirtilen hak ve sınırlar çerçevesinde programlamayagiris.com’a erişim, süreli olarak çalıştırma, görüntüleme ve kullanma hakkı verir. programlamayagiris.com, işbu SÖZLEŞME ile KULLANICI'ya, uzaktanegitim.com ile birlikte verilebilecek belgelere göre istifade etmek üzere basit (inhisari olmayan) bir kullanma lisansı vermektedir.

KULLANICI, programlamayagiris.com’daki içeriklerin hiçbir unsurunu değiştirmemeyi, uyarlamamayı, çevirmemeyi, satmamayı; bu içerik/ürün/servisten türev veya işleme eserler hazırlamamayı, bu içerik/ürün/servisin düzenini bozmamayı, bu servis kapsamında kullandığı her türlü içeriği, görüntüleri, klipleri, müzik eser veya kompozisyonunu söz ve besteyi bu SÖZLEŞME dışındaki amaçlar dışında kullanmamayı, değiştirmemeyi, bütünlüğünü bozacak şekilde ters mühendislik yapmamayı ve herhangi bir mecrada yayınlamaya teşebbüs etmemeyi kabul eder. KULLANICI, programlamayagiris.com'un tümünü veya bir bölümünü bilgisayarına indiremez ve kaydedemez.programlamayagiris.com‘un kısmen/tamamen kopyasını üretemez. Bu tür kopyaları her ne amaçla olursa olsun başkalarının kullanmasına izin veremez, istifadesine ve bilgisine sunamaz.

KULLANICI, işbu madde kapsamındaki taahhüt ve yükümlülüklerine uymadığı takdirde programlamayagiris.com'un uğradığı zararlardan dolayı açılacak davalarda tazminat miktarını, mahkeme masraflarını ve avukatlık ücreti gibi her türlü masrafı karşılamakla sorumlu olacaktır.

3) Kullanıcı’nın Hak Ve Yükümlülükleri

3.1. Ticari Olmayan Kullanım

programlamayagiris.com’da sunulan her türlü içerik, ticari amaçlar dışında kalan sadece şahsi kullanım içindir. KULLANICI, bu içeriklerin herhangi bir şekilde yayınlanması, kopyalanması, çoğaltılması, işlenmesi, değiştirilmesi, doğrudan doğruya veya dolaylı olarak yayınlanması, bir topluluğa dinletilmesi ve/veya izletilmesi, halka açık yerlerde yayınlanması eylemlerini gerçekleştiremez.

programlamayagiris.com ile sunulan içeriğin KULLANICI tarafından umuma açık mekanlarda kullanılması veya dinletilmesi ve/veya izletilmesi yasaktır. KULLANICI, programlamayagiris.com'un kullanımı ile dolaylı veya doğrudan herhangi bir gelir veya benzeri menfaat elde edemez. KULLANICI, programlamayagiris.com'u herhangi bir şekilde başkalarının kullanımına sunabilecek hiçbir girişimde bulunamaz. programlamayagiris.com'u, birden fazla sayıda bilgisayar, iş istasyonu ve/veya sunucuda aynı anda kullanamaz.

KULLANICI, dahil olduğu programlamayagiris.com eğitim paketi kullanım haklarının kapsamına, “programlamayagiris.com” veya ileride değişebilecek diğer web adreslerinden ulaşabilecektir. İşbu SÖZLEŞME’nin kabul edilmesi ile bu eğitim paketinin kullanım hakları kapsamı da KULLANICI tarafından kabul edilmiş sayılır. Bu nedenle, paketlere ilişkin bilgilere ilgili adreslerden ulaşarak, lütfen dikkatlice okuyunuz. programlamayagiris.com, KULLANICI’ya kullanıma ilişkin üyelik dahilinde tanınan hakları herhangi bir zamanda değiştirme hakkını saklı tutar.

KULLANICI, bu SÖZLEŞME ile tanınan hakkını, programlamayagiris.com'un yazılı izni olmaksızın hiçbir şekilde üçüncü kişilere bedelsiz de olsa devredemez, kiralayamaz, kullanımına ve/veya yararına sunamaz veya satamaz. programlamayagiris.com’un kullanılması, her zaman bu SÖZLEŞME’nin koşullarına tabidir.

3.2. Uygun Kullanım

KULLANICI, programlamayagiris.com’u yürürlükte bulunan tüm ulusal ve uluslararası mevzuata, internet kullanımına ilişkin kural ve yasalara uygun olarak kullanacağını kabul eder.

KULLANICI, programlamayagiris.com’u hukuka aykırı, amacı dışında, hileli veya uygunsuz bir amaç için kullanmak veya bunları yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin vermek, bu yöndeki bir fiile katılmak veya teşvik etmek, belirli zamanlarda revize edildiği şekliyle işbu SÖZLEŞME’yi ihlal edecek bir şekilde hareket etmek, SÖZLEŞME ile edinilen hakları üçüncü kişilere kullandırmak eylemlerini yapamaz veya bu eylemleri yapması için herhangi bir üçüncü şahsa izin veremez veya onu teşvik edemez. programlamayagiris.com, KULLANICI tarafından bu fiillerin gerçekleştirilmesi durumunda işbu SÖZLEŞME'yi feshedebilir. Bu durumda programlamayagiris.com'un' diğer tüm hukuki hakları saklıdır.

4) programlamayagiris.com’un Hak Ve Yükümlülükleri

programlamayagiris.com , programlamayagiris.com'un kendi kontrolünde olmayan üçüncü kişi satıcılar, sağlayıcılar ve başkaca üçüncü kişilerin sahip olduğu ve işlettiği başka web sitelerine ve/veya portallara, dosyalara veya içeriklere 'link' verebilir. Bu 'link'ler, sadece referans kolaylığı nedeniyle programlamayagiris.com tarafından sağlanmış olabilir ve web sitesini veya siteyi işleten kişiyi desteklemek amacı veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Site üzerindeki 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar, web siteleri, dosyalar ve içerikler, bu 'link'ler vasıtasıyla erişilen portallar veya web sitelerinden sunulan hizmetler veya ürünler veya bunların içeriği hakkında programlamayagiris.com’un herhangi bir sorumluluğu yoktur.

KULLANICI ve programlamayagiris.com hukuken bağımsız taraflardır. Aralarında ortaklık, temsilcilik veya işçi-işveren ilişkisi yoktur. programlamayagiris.com, önceden haber vermeksizin site üzerinde değişiklik yapabilir.

programlamayagiris.com kullanıcının üye olurken vermiş olduğu iletişim bilgilerini kullanarak; kullanıcı ile iletişim kurabilir, reklam ve/veya bildirim yapabilir. KULLANICI istediği zaman e-postada bulunan link ile Bülten Aboneliğinden ayrılabilir.

5) Gerekli Donanımlar

programlamayagiris.com'a erişmek ve/veya kullanmak için gerekli tüm bilgisayar donanımını ve iletişim donanımlarının temin ve bakımını sağlamak KULLANICI'nın sorumluluğundadır. KULLANICI bu SÖZLEŞME uyarınca, kullanma lisansı aldığı programlamayagiris.com'u, ASGARİ TEKNİK ÖZELLİKLERE SAHİP BİR DONANIM ÜZERİNDE KULLANACAĞINI VE GEREKLİ DONANIMI TEMİN EDECEĞİNİ, programlamayagiris.com'un' yazılım-donanım uyuşmazlığı ile ilgili hiçbir sorumluluğunun bulunmadığını, bu nedenle meydana gelen hiçbir zarar sonucundan programlamayagiris.com'un' sorumlu olmayacağını, programlamayagiris.com'un' sorumluluğunun kullanma lisansı verilmesi ile sınırlı olduğunu beyan, kabul ve taahhüt etmiştir.

6) Gerekli Donanımlar

programlamayagiris.com, tek taraflı olarak, işbu Sözleşme’yi uygun göreceği herhangi bir zamanda değiştirebilir. İşbu Sözleşme’nin değişen hükümleri, programlamayagiris.com web sitesinde ilan edildikleri tarihte geçerlilik kazanacak olup; Kullanıcı bu Sözleşme’deki değişiklikleri, değişiklikler web- sitesinde yayınlandıktan sonra kabul etmiş sayılır. İşbu Sözleşme, Kullanıcı’nın tek taraflı beyanları ile değiştirilemez.

7) Mücbir Sebepler

Hukuken "mücbir sebep" sayılan tüm hallerde, programlamayagiris.com işbu Sözleşme ile belirlenen yükümlülüklerinden herhangi birini geç veya eksik ifa etme veya ifa edememe nedeniyle yükümlü değildir. Bu ve bunun gibi durumlar, programlamayagiris.com için gecikme, eksik ifa etme veya ifa etmeme veya temerrüt addedilmeyecek veya bu durumlar için programlamayagiris.com’dan herhangi bir nam altında tazminat talep edilemeyecektir. "Mücbir sebep" terimi, doğal afet, isyan, savaş, grev, iletişim sorunları, altyapı ve internet arızaları, elektrik kesintisi ve kötü hava koşulları da dahil ve fakat bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, programlamayagiris.com’un makul kontrolü haricinde ve gerekli özeni göstermesine rağmen önleyemediği, kaçınılamayacak olaylar olarak yorumlanacaktır.

8) Sözleşme’nin Yürürlüğü ve Sona Ermesi

Kullanıcı, programlamayagiris.com’u kullandığı ya da işbu Sözleşme’yi kabul ettiğini beyan ettiği anda işbu Sözleşme ile belirlenen şartları kabul etmiş sayılır ve bu Sözleşme Taraflar arasında süresiz olarak yürürlüğe girer.

Kullanıcı, programlamayagiris.com’u kullandığı ya da işbu Sözleşme’yi onayladığı tarihten itibaren, Sözleşme’de belirtilen hak ve yükümlülüklere aykırı hareketleri ve/veya edim ve taahhütlerini yerine getirmemesi nedeniyle, programlamayagiris.com'un ve/veya 3. kişilerin uğrayacağı her türlü zarar ve ziyanı derhal tazmin etmeyi kabul ve taahhüt eder.

İşbu Sözleşme ve Kullanıcı’nın Sözleşme uyarınca sahip olduğu programlamayagiris.com’u kullanma hakkı, (a) Kullanıcı’nın programlamayagiris.com’u kullanmayı sona erdirmesi ve üyelikten çıkış talimatlarına uyarak üyeliğini sona erdirmesi (b) İşbu Sözleşme’de sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir ihtara gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

Kullanıcı, programlamayagiris.com kullanıcı hesabını kendi isteğiyle iptal ettirmesi durumunda programlamayagiris.com tarafından, Kullanıcı’ya herhangi bir geri ödeme yapılmaksızın Kullanıcı lisansı sona erdirilecektir.

Kullanıcı’nın Sözleşme’de yer alan hükümlerden herhangi birini ihlal etmesi durumunda, programlamayagiris.com''un Sözleşmeyi derhal feshetme ve Kullanıcı’nın programlamayagiris.com'a erişim ve bu Sözleşme’de tanınan lisans hakkını iptal etme hakkı vardır.

programlamayagiris.com, açıkça mevzuata aykırılık, suç teşkil eden kullanımları tespit etmesi halinde önceden haber vermeksizin Kullanıcı’nın programlamayagiris.com kullanma lisansını tek taraflı iptal etme hakkını saklı tutar.

Kullanıcı, bu Sözleşme’nin sona ermesi üzerine, programlamayagiris.com'un talep etmesi halinde, programlamayagiris.com’dan elde ettiği her türlü içerik, bilgi, müzik, görüntü ve diğer tür içeriği; mülkiyeti, yönetimi veya denetim ve kontrolü altında bulunan tüm bilgisayarlardan ve/veya depolama ortamlarından silmeyi kabul, beyan ve taahhüt eder.

9) Uyuşmazlıkların Çözümü

İşbu Sözleşme ve Sözleşme’nin uygulanması, yorumlanması, hükümleri dahilinde doğan hukuki ilişkilerin yönetimi ve uyuşmazlıkların çözümü Türk Hukukuna tabi olacaktır. Taraflar, işbu Sözleşme’nin uygulanmasından doğan uyuşmazlıklar için İstanbul Anadolu Mahkemeleri’nin ve İcra Daireleri’nin yetkili olduğunu kabul ederler.

10) Veri Uygulamaları ve Gizlilik Politikasıs

programlamayagiris.com'a kayıt olurken veya sonrasında verilecek olan şifre ve diğer bilgilerin doğruluğu, güvenliği, saklanması, üçüncü kişilerin bilgisinden uzak tutulması ve kullanılması durumlarıyla ilgili her türlü husus tamamen Kullanıcı’nın sorumluluğunda olup, girilen bilgilerdeki yanlışlıklardan ve/veya Kullanıcı’nın bilgilerinin bir başkası tarafından ele geçirilerek/öğrenilerek kullanılması yoluyla programlamayagiris.com’a Kullanıcı adına erişimden programlamayagiris.com sorumlu değildir. Bu kapsamda Kullanıcı programlamayagiris.com’dan zarar, tazminat her ne ad altında olsun herhangi bir talepte bulunamaz.

11) Diğer Hükümler

Kullanıcı bu Sözleşme’yi ve bu Sözleşme kapsamında sahip olduğu hakları bir başka kişiye ya da kuruma devredemez.

programlamayagiris.com, bu Sözleşme kapsamındaki haklarını uygulamayı ertelemekle veya yalnızca bir kısmını uygulamakla, haklarının hiçbirinden vazgeçmiş olmaz.

programlamayagiris.com ve SÖZLEŞME ile ilgili herhangi bir sorunuz veya sorununuz olursa, +90 850 885 1264 numarası ile whatsapp üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Bu Sözleşme’nin herhangi bir hükmünün mahkeme veya yetkili merci tarafından geçersiz veya uygulanamaz sayılması, Sözleşme’nin kalan hükümlerinin geçerliliğini ya da uygulanabilirliğini etkilemeyecektir. Mahkeme veya yetkili merci kararıyla bu Sözleşme’nin bir hükmünün veya bazı hükümlerinin uygulanabilir olmadığına karar verilirse, programlamayagiris.com bu hükmü/hükümleri kanunların emredici hükümlerine uygun olarak ve Taraflar'ın işbu Sözleşme’de belirlenen amaca erişmesi için uygun şekilde düzeltir veya bu hükmün/hükümlerin Sözleşme’den ayrı tutulmasına ve Sözleşme’nin diğer hükümlerinin tümüyle etkin ve geçerli kalmasına karar verebilir.

WhatsApp