Fraud Blocker Röportajlar ve Öğrenci Yorumları

- Röportajlar ve Öğrenci Yorumları -

Programlamaya giriş eğitimini tamamlayan öğrencilerimizden bazıları ile yaptığımız röportajlar.


ASP.NET Mvc eğitimini tamamlayan öğrencilerimizden bazılarının yaptığı yorumlar.

Daha önce başka kurslar almıştım ama bu detaylar gerçekten çok güzel.Size balık vermiyor balık tutmayı öğretiyor diye buna denir.Tebrik ediyorum.

Ergen Altıparmak

Mükemmel ötesi bir anlatım. Şuana kadar en beğendiğim kurs bu oldu. Detaylar ile yazılım öğrenmek için ideal

Alper Sepici

Normal de kurs sonunda yorum yapmayı düşünüyordum ama şu zamana kadar gördüklerim ve kazandıklarım şuan yorum yapmamı gerektirdi diyebilirim. ASP.NET kursu ararken birçok kursa ve içeriğine baktım, kimisi binlerce öğrenciden 4 puan üstü almış lakin hiçbiri beni tatmin etmedi. Eski deneyimlerime dayanarak öğrenci sayısının büyük bir etken olduğunu düşünmüyorum. Kurs ciddi anlamda detaylı anlatım içeriyor ve dediğiniz gibi tam bir dokümantasyon haline gelmiş. Kesinlikle 5 puanı hakkeden ve parasının karşılığını çokça veren bir kurs olmuş. Anlatım şekli oldukça detaylı ve anlaşılır. Tabi ki diğer kursları hazırlayan hocalarımız da alanında eminim ki bilgilidirler lakin Cenk hocamızın karşısındaki insana bilgi aktarma yöntemi ve yeteneği çok başarılı buldum. Başarılarınızın ve eğitimlerinizin devamını biler. Herkese sağlıklı ve mutlu günler dilerim.

Vehbi Erbil Karakuş

Henüz 1.bölümün 2.ders videosunu tamamlamış bulunuyorum.İlk izlenim olarak eğitmen ezber olmadan anlayarak web dünyasına giriş yapmamızı istiyor.İlgi ve alakası oldukça yüksek bir eğitmen olduğunu düşünüyorum.İlerledikçe yorumda güncellemeler yapacağım.

Ramazan Çopur

Kafamdaki sorular birer birer netleşiyor. Sonradan Microsoft teknolojilerine ilgi duymaya başlayan biri olarak şuana kadar 2 3 farklı eğitim bitirdim. Eğitmenin anlatımını aşırı güzel bulmakla beraber derinlerine kadar .Net Framework ü içime işliyor diyebilirim. 5 değil 5.5 yıldızı hakeden bir eğitim olmuş. Eline yüreğine sağlık. Çok teşekkürler.

Uğur Sinan Sağıroğlu

Hocam o kadar Asp.net kursum var ama sizin gibi anlatanı görmedim.Baska kurslara göre parası yüksek ama kesinlikle bu paraya değer.Teşekkürler hocam.

Alp Eren Özdemir

10 numara 5 yıldız, hocamızın eğitimi tam profesyonelce hazırlanmış bir eğitim, sıfırdan zirveye adım adım konuları işlemiş, sonsuz teşekkürler. Ufak birde eleştiri yapmak istiyorum, Net..Core yi anlatmamış eksik, 2.incisi kursun 30 saatı bitti ama MVC de biraz dağılmış konular, kurs advanced bir eğitim, kesinlikle c# ve MVC hakkında bilgi sahibi olmanız lazım. Hocam genişleterek konuları serisini çekse bu kursun bilişim dünyasına çok hizmeti olur. Üniversitelerde okutulacak bir eğitim gerçekten. Hele Javasicript eğitimi süpermi süper Allah razı olsun hocamdan. Bu eğitim UDEMY de bir ilk bence, böyle bir eğitimi çekmek yürek ister.

Uğur Şeşen

Şu ana kadar udemy veya farklı kaynaklardan özellikle .net core ile çalıştım. Fakat bu kurs olayı başka bir düzeye çıkarmış. Havada kalan, tam anlaşılamayan, çoğunlukla ezbere anlatılıp geçilen birçok kavram çok iyi bir şekilde anlatılmış. Anlatılanların dokümantasyonlar üzerinden temellendirilmesi, soru cevap kısımlarıyla tam olarak anlaşıldığından emin olunması gibi şeyler de çok hoşuma gitti. Kendi adıma ufkumu açtığınız için çok teşekkür ederim. Kursla alakalı herhangi negatif taraf yok aslında fakat yakın çevremde .net teknolojilerini öğrenmeye çabalayan birçok arkadaşım da bulunduğu için küçük bir öneride bulunmak isterim. Kursun ismi ve tanıtımı bence biraz hatalı olmuş. Açıklama kısmı ne kadar dolu olsa da insanlar genelde başlığa ve alt başlıklara göz ucuyla bakıp geçiyorlar. Her ne kadar "Sistematik ASP.NET" başlığı ile tüm teknolojiyi kastediyor olsanız bile .net core un son zamanlardaki popülaritesinden dolayı insanların "bu kurs eski teknoloji anlatıyormuş ya" deyip geçmesine ve ön yargıyla yaklaşmasına neden oluyor. Bu kadar emekle hazırlanmış bir kursun bu şekilde gözden kaçması insanı üzüyor. Hem izlerken hem de başkasına önerdiğimde en içime sinen tek kurs desem yalan olmaz galiba. Kursu tüm kısımlarıyla tamamlayacağım. Fakat sonrasında sizden sadece MVC olarak değil, API tasarımı, microservisler...vs gibi konular da dinlemek, tecrübelerinizden yararlanmak isterim, umarım eğitmenlik hayatınız uzun soluklu olur.

Okan Yörükoğlu

Bu kursa sadece basit bir ASP.Net MVC kursu olarak bakmayın. Web tarafında yazılım geliştirmesi yapanların veya yapmayı düşünenlerin genel kültürüne ciddi şekilde katkı yapan bir içerik hazırlanmış. Çok detaylı, adım adım ve sebep-sonuç ilişkilerine vurgu yapılarak kurgulanmış bir anlatım var. Eğer yazılan kod parçalarını kendiniz de yazarak tekrar ederseniz, çok büyük fayda elde etmiş olursunuz. Ezbere değil, anlayarak öğrenmek için çok iyi bir seçim. Kursun ortalarındayım. Yazılım dünyasına uzun süre ara vermiş birisi olarak hayranlıkla ve keyifle izliyorum eğitimi. Hocanın ellerine emeğine sağlık.

Ergin Güzel

buyuk proje olmaması eksiklik şu an için ama bayağ emek verilmiş arkadaşlar, mutlaka faydalanırsınız !! ilerki süreçte .net core kımı da eklenirse çok daha faydalı olacaktır . izleyen arkadaşlar mumkunse hızlandırıp 1,5 veya ustu izleyin.

Oral Bayram

Programlama ile ilgili eksik kalmış küçük parçaları burada buldum ve büyük problemleri hallettim. Teşekkürler

Gülseren Altunsuyu

Hem teoride hemde pratikte tüm konuları anlaşılabilir şekilde ve temeline inerek anlatılmış. Çok başarılı ve faydalı bir çalışma kesinlikle tavsiye ederim .

Recep Yaşar

Şu an javascript kısmındayım.Gerçekten detaylı ama bazı şeyler biraz gereksiz uzatılmış gibi geldi.Ama ben gayet memnunum

Özgür Eren

Hocamız sistematik bir şekilde şekilde ilerliyor ,sürekli olarak güncelleniyor.Anlatış tarzı bakımından sizi içine çekiyor ve konuyu anlayabileceğiniz seviyede anlatıyor ve işin ezber tarafını değil temel olarak neyin nerden geldiğini anlatıyor. Kesinle eğitimi tavsiye ederim.

Samet İrkören

WhatsApp